Vrijwilliger Dandy - Son en Breugel
Datum

Dandy helpt als tolk en kok in Son en Breugel

Inhoud

In Son en Breugel zetten veel vrijwilligers zich in voor inwoners die wat extra steun, aandacht of gezelligheid kunnen gebruiken. Eén van hen is Dandy, die naast haar taalvaardigheid ook haar liefde voor koken inzet voor anderen. 

“Het is fijn om te zien dat ons werk anderen echt blij maakt.” – Dandy 

Hoi! Mijn naam is Dandy en ik woon in Son en Breugel. Naast mijn vrijwilligerswerk neem ik pilateslessen en geniet ik van dingen doen die mij energie geven. 
Elke eerste dinsdag van de maand kook ik samen met vrijwilligers van de Boerderij voor mensen uit het dorp die het leuk vinden om aan te schuiven. Dat zijn altijd gezellige avonden. 

Bij LEVgroep help ik als tolk, wanneer dat nodig is. Ik ben vrijwilliger geworden omdat ik het fijn vind om anderen te helpen. Het geeft voldoening als je merkt dat iemand echt verder komt door jouw inzet. 

Wat mij het meest bijblijft, zijn de lachende gezichten van de mensen die we helpen. Die kleine momenten laten zien hoe waardevol vrijwilligerswerk is. Het contact met inwoners is altijd warm en vriendelijk. We maken een praatje, we lachen veel en het voelt vertrouwd. 

Wat ik wil meegeven aan mensen die twijfelen: doe het gewoon! Vrijwilligerswerk is leuk, gezellig en je staat er nooit alleen voor. Iedereen is respectvol en er zijn altijd mooie activiteiten om samen te doen. 


Wil je net als Dandy iets betekenen voor anderen in Son en Breugel? 

Er zijn altijd mooie manieren om je in te zetten. 
Neem contact op via: 
Telefoon: 0499 475 361 
E-mail: sociaalteamsonenbreugel@levgroep.nl 

Vind je dit een goed verhaal?

LEVgroep is volop in beweging en heeft meer verhalen voor je verzameld. Neem gerust een kijkje.

Alle verhalen